Siatki reklamowe, banery i wydruki

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie produkcji banerów, siatek i wydruków. Jest to najekonomiczniejsza forma ekspozycji, z szerokim zastosowaniem do montażu na elewacjach, rusztowaniach i wszelkiego typu nośnikach krótkookresowych. Doskonale sprawdzą się jako element kampanii promocyjnej, dekoracji czy krótkoterminowych oznakowań imprez sportowych czy wydarzeń kulturalnych.

Korzystając z ploterów drukujących Roland oraz tnących Summa i Roland, możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość wydruku oraz cięcie różnego rodzaju folii. Dzięki temu banery, siatki i wydruki wykonane u nas są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od druku po montaż siatek i banerów, a także wyklejenie folii. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego nośnika oraz zaprojektują grafikę, jeśli będzie to konieczne. Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje. Zapraszamy do kontaktu.

Opcje dostosowane do Twoich potrzeb:

  • Folia samoprzylepna – folie monomeryczne, samochodowe, OWV drukowane solventowo lub cięta ploterowo.
  • Baner frontlit – najprostsza forma ekspozycji drukowana solventowo bądź technologią UV
  • Baner do podświetleń (backlit) – stosowana również do kasetonów świetlnych drukowana na specjalnym banerze do podświetleń technologią UV
  • Siatka mesh do druku

Zobacz nasze realizacje

Aktualności