totemy reklamowe
totemy reklamowe
Slider_totemy_1
Slider_totemy_2
previous arrow
next arrow

Pylony Reklamowe

Pylony reklamowe, zwane również totemami, to wolnostojące lub stale związane z gruntem konstrukcje reklamowe o różnej wielkości i formie. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonaniu pylony wielkogabarytowych, które często umieszczane są przy wjazdach do centrów handlowych. Nasze konstrukcje stalowe osiągają kilkanaście metrów wysokości i umożliwiają umieszczenie na nich logotypów oraz reklam świetlnych najemców.

Nasze pylony budujemy na podstawie projektu budowlanego oraz posiadamy odpowiednie pozwolenia na budowę. Oferujemy również standardowe nośniki informacyjne, które umieszczane są przy wjazdach do firm czy na pasach drogowych. Służą one m.in. identyfikacji wizualnej stacji paliw czy salonów samochodowych.

Do wykonania każdego pylonu wykorzystujemy stalową konstrukcję, która może być samonośna lub stale związana z gruntem fundamentem. Najczęściej spotykane są pylony eliptyczne, które opierają się na standardowych profilach aluminiowych, dających w rzucie z góry efekt „elipsy”. Lico pylonu to zazwyczaj podświetlana płyta pleksi lub poliwęglanu litego z dowolną grafiką. Innym rozwiązaniem jest płyta Dibondu z wyfrezowaną grafiką podklejoną pleksi, jako elementem świetlnym.

Posiadamy duży wybór materiałów, dzięki czemu możemy tworzyć pylon o bardzo indywidualnej stylistyce i formie. Wykorzystujemy takie materiały jak pleksi, stal nierdzewna, aluminium, Dibond czy inne. Każdy projekt jest wykonywany zgodnie z wymaganiami klienta i dostosowany do jego potrzeb.

Powyżej przedstawiamy kilka przykładów projektów, które zostały zrealizowane przez naszą firmę. Jeśli szukasz profesjonalnego wykonania pylonu bądź totemu reklamowego, skontaktuj się z nami już dziś!

Zobacz Nasze Realizacje

Aktualności